Archiwum kategorii: Typowanie meczów

Nowa promocja bukmacherska LV BET – mecz o superpuchar

Postaw dzisiaj na zdobywcę pucharu meczu o Superpuchar Europy! Konfrontacja fascynujących drużyn piłkarskich. Sławne marki staną naprzeciwko siebie w meczu o superpuchar Europy. Jeśli potrzebujesz darmowych typów piłkarskich na to spotkanie to posiadamy dla Każdego z was nasze typy oraz szczegółową ofertę z tej okazji. A w istocie, jest to promocja naszego kontrahenta inaczej buka LV BET.

Jeśli konfrontacja gigantów Real Madryt – Manchester United zakończy się rzutami karnymi, pozyskasz zwrot własnej stawki za chybiony kupon.

LVBET sponsorem ME w siatkówce 2017

Legalnie działający bukmacher wirtualny oferujący podobno najwyższy bonus początkowy w Kraju inaczej LVBET pozostał mecenasem mistrzostw Europy siatkarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. Jedna z najważniejszych imprez sportowych w owym roku zostanie rozegrana w Kraju od 24 sierpnia do 3 września 2017 r. Ambasadorem marki w czasie turnieju będzie legenda reprezentacji Kraju – Krzysiek Ignaczak.

LVBET to dynamicznie rozwijająca się marka na sektorze zakładów bukmacherskich, bazująca na świeżych pomysłach oraz komponowana z pasją do sportu. Sponsorując siatkarskie mistrzostwa Europy otwiera dodatkowy rozdział aktywnego członkostwa w najważniejszych zdarzeniach sportowych, jakie dotuje od początku swojej obecności w Polsce.

Typy na tenisa z promocją – Wimbledon

Już za sekundę przed nami tenisowe zmagania na trawiastych kortach Wimbledonu!
Kto jest Waszym tegorocznym faworytem do tytułu niezwykle prestiżowego z Wielkich Szlemów – Djokovic, Federer, Murray… a być może Nadal?
Komu kibicujesz pośród kobiet? Kvitova, Pliskova lub Radwańska?
Pewnie zdarzało się, iż Twój “pewniak” za wcześnie odpadł z konkursu, przegrywając w pierwszoplanowym secie.
W tym roku to nie kłopot!

Postaw na swojego faworyta do triumfu w Wimbledonie za minimum 20 ZŁ,
a jeśli odpadnie ON po 5 secie (a ONA po 3 secie, od poziomu 6-8 w górę),
to oddamy Ci Twoją stawkę za ten zakład!

Bet -> Set -> Zwrot! Proste!

Max zwrot to 50 ZŁOTYCH. Sprawdź się tutaj

BONUS NA WIMBLEDON 2017

1.Czas życia promocji: 28.06.2017 10:00 CET – 03.07.2017 10:00 CET.
2.W promocji odruchowo biorą udział zarejestrowani klienci LVBET, jacy postawią zakład na zwycięzcę Wimbledonu 2017 (turniej kobiet bądź zmagania mężczyzn), a zakład ów okaże się przegrany. Jeśli będzie owo kupon kombi to zwrot będzie akceptowalny w wypadku, kiedy tylko selekcja na zwycięzcę Wimbledonu okaże się klęską, a pozostałe selekcje będą wygrane.
3.Gracz pozyska zwrot osobistej kwoty za nie trafiony zakład, jeśli pojedynek, w jakim wytypowany poprzez nabywcę do triumfu w kompletnym turnieju gracz odpadnie po pięciosetowym pojedynku w przypadku mężczyzn bądź po trzysetowym w przypadku kobiet. W przypadku kobiet, wynik rozstrzygającego seta powinien być wyższy aniżeli 7-5 (5-7).
4.W promocji biorą udział kuponiki singiel postawione w okresie tkwienia niniejszej promocji na zwycięzcę Wimbledonu, także przedmeczowe kuponiki kombi, w jakich przynajmniej jeden zakład został zawarty na zwycięzcę Wimbledonu.
5.Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 20 ZŁOTYCH.
6.W promocji biorą udział zakłady postawione wyłącznie ze funduszy swoich.
7.Maksymalna liczba zwrotu owo 50 ZŁOTYCH.
8.Zwrot w formie dodatku zostanie potwierdzony na rachunek rozliczeniowy w dniu 17.07.2017, do 17:00.
9.Dodatek jest aktualny 30 dni.
10.Przyznany dodatek podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
11.Procedury odnoszące się do obrotu spełniają kuponiki, zagrane po kursie minimalnym 1.75 także zakłady combi, jakich łączny przelicznik to 1.75 bądź wyższy.
12.Na jednego konsumenta przypada tylko jeden dodatek w promocji.
13.Propozycja skierowana jest tylko do pełnoletnich graczy (18+).
14.W wypadku próby wyłudzeń względnie nadużyć promocji, LVBET warunkuje sobie prawo do zamknięcia konta klienta oraz konfiskaty kolejnych na nim kasy.
15.W sytuacji jakichkolwiek niepewności, którekolwiek decyzje przedsięwzięte poprzez LV BET zostaną słynne za ostateczne.

Dużo więcej o akcji promocyjnej LVBET – w tym miejscu.