Archiwum kategorii: Promocje bukmacherskie

Nowe legalne promocje bukmacherskie

Od pewnego czasu dla nowych typujących w Fortunie czeka nowa, oferta powitalna – CASHBACK – mianowicie oddanie kasy za nie trafiony poprawnie początkowy zakład -zwracają do 100 pln!

Co obstawiający jest zmuszony uczynić, by dostać zwrot? To banalne! Musi zarejestrować konto u bukmachera przez www Fortunie (oferta świadczona tylko i wyłącznie dla nowo zakladających konta graczy), zrealizować 1 wpłaty (wystarczy suma 15 pln).

Na czym polega MULTIKOZAK ?

Wyszukaną ofertę dla swoich typujących skonstruował polski legalnie funkcjonujący bukmacher LV BET. Mimo iż działa od niedawna w Kraju to ilość promocji oraz dodatków które świadczy jest na maksa nad średnią krajową.

Esencja promocji jak zaczęła się w necie to …
Za kozackie kuponiki wypłacamy wyjątkową kasę!
Ustaw kupon kombi składający się z 6 zakładów, a do nagród doliczymy Ci +10%;
– za kupon kombi z 7 zakładami, dokładamy do nagród +15%,
– a za kupony kombi z 8 lub wiele selekcjami, dokładamy aż +25%!

Promocje na zakładach sportowych

W Internecie można odnaleźć mnóstwo serwisów proponujących zakłady u buka, na których można zarobić naprawdę niemało pieniędzy online. Dobrze jest aczkolwiek mieć pojęcie, do jakiego z nich kalkuluje się najbardziej zapisać. Albowiem większość modnych serwisów dostarcza naprawdę interesujące, a także opłacalne dla uczestników darmowe zakłady bukmacherskie.