Bukmacherskie zakłady na sporty wirtualne w LV BET

Krajowy bukmacher LV BET Zakłady Sportowe jako jeden z legalnych podmiotów funkcjonujących w Polsce we współpracy ze znaną instytucją Leap wdraża na nasz rynek zakłady internetowe.
W ramach oferty osiągalne są gonitwy konne, biegi psów, żużel, kolarstwo oraz tenis. W niedługim okresie do gremia sportów online ma dodać tudzież nadzwyczaj modna piłka nożna.

Innowacją na polskim sektorze jest wprowadzenie do oferty wyścigów momentalnych, dzięki jakim grający nie powinien czekać na finał zdarzenia, gdyż w każdym czasie zdoła je pominąć, ażeby pozyskać wiadomości o wyniku. Spółka LVBET jest pierwszym legalnym bukmacherem, jaki zdecydował się na uruchomienie takiego rozwiązania na rynek. W obrębie wyścigów bezzwłocznych do dyspozycji posiadamy żużel, kolarstwo oraz gonitwy psów i koni.

Internetowe zakłady sportowe – wg LV BET

Radujemy się, że możemy przyłączyć się do gremia podmiotów oferujących sporty wirtualne na polskim sektorze. Zadecydowaliśmy jakkolwiek iść krok do przodu przygotowując pomysł jakim są wyścigi bezzwłoczne.

Promocja w LV BET! Rozdajemy po 20 zł za samą rejestrację! Sprawdź

Posiadamy nadzieję, że nasza oferta podoła oczekiwaniom nawet nader wymagających użytkowników i dostarczy wszystkim wiele emanacji oraz rozrywki – mówi Rafał Wójtowicz, naczelny LV BET Zakłady Sportowe.

LV BET ZAKŁADY WZAJEMNE POSIADA KONCESJĘ NA URZĄDZANIA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH WYDANE POPRZEZ MF. UDZIAŁ W ZAKAZANYCH ROZGRYWKACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE KODEKSÓW. GAMBLING ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.