Najlepsze serwisy bukmacherskie i ich promocje

serwisy bukmacherskie i ich promocje

Praktycznie wszystkie dostępne serwisy bukmacherskie online oferują jakieś promocje. Czasami jest to bonus za pierwszą wpłatę, czasami procent od pierwszej wygranej, a czasami permanentny procent od wygranych (na przykład w określonej dyscyplinie sportowej).

Przeanalizuj dokładnie wszystkie dostępne promocje i stań się postrachem bukmacherów, nie dając się nabrać na promocyjne oferty, które w późniejszym czasie i tak przejdą na konto serwisu.

Pierwszą podstawową (ale także niepisaną) zasadą bukmacherów internetowych jest to, że „nikt za darmo Ci niczego nie da”.
Serwis bukmacherski zawsze musi w jakiś sposób zarabiać na swoich użytkownikach. Początkowe bonusy u bukmacherów, po dłuższej analizie całości oferty, mogą okazać się jedynie sposobem na zwabienia Cię do serwisu i wpłacenia jak największej ilości środków na konto bukmachera.

 

Który serwis bukmacherski wybrać ?

Najpopularniejszym rodzajem bonusu są dodatkowe środki przy pierwszej wpłacie pieniędzy do serwisu. Pamiętaj, że kuszące trzycyfrowe kwoty często uzależnione są procentowo od wpłaconej stawki, rzadko jest to stała kwota, niezależna od Twojego wkładu.

Najlepsi bukmacherzy online dbają nie tylko o swoich nowych użytkowników, ale także o stałych klientów, oferując im premie za staż w obstawianiu właśnie u nich.

 

Dlatego warto wybierać serwis bukmacherski i bonusy które mają jak najmniej zastrzeżeń. Dzięki temu możemy w szybki sposób o ile dobrze wytypujemy wyniki danego meczu lub meczów – zarobić sporo gotówki. A oto w tym przecież wszystkim chodzi …

 

Poniżej nasz prywatny ranking serwisów bukmacherskich (uwzględniający warunki jakie należy spełnić by go otrzymać):

Numer 1 – LVBet i do 1000 zł na początek

Numer 2 – Totolotek i za samą rejestrację bez depozytu – 20 zł !
Numer 3 – forBET – 100% od pierwszej wpłaty – do 600 zł
Numer 4 – Fortuna i bonus 100% do 400zł na start (uzależniony od wpłaty)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*